info

Ubytovna šalanoun , levné ubytování v centru ostravy ! Děkujeme za Vaši návštěvu.

Free WiFi     V centru města Ostravy     Výhodné dlouhodobé ubytování     Bezplatné parkování     Lednice     Levné ubytování     V restauraci Šalamoun     Možnost praní     Restaurace v budově ubytovny     Tramvaj 100m od ubytovny    
TEL: +420 731 505 312         MAIL: info@ubytovnasalamoun.czUbytování

Děkujeme, že si prohlížíte naše stránky a dovolte, abychom Vám o Ubytovně Šalamoun sdělili něco více.

Nabízíme ubytování individuálním hostům, sezonním pracovníkům, zaměstnancům firem. Ubytování krátkodobé i dlouhodobé. Zkušenosti máme i s ubytování zájezdů dětí i dospělých.

Ubytovna Šalamoun má celkovou kapacitu cca 100 lůžek a širokou škálu pokojů - od jednolůžkových až po šestilůžkový. Pokoje jsou umístněy ve třech patrech. Nemáme zajištěn bezbariérový přístup. WiFi pokrytí je v celé budově zdarma. V každém patře je umístěna kuchyňka s posezením, (varná deska, mikrovlnka, varná konvice), kde si můžete jídlo nejen připraví, ale také sníst (viz. foto).

Výhodou pro všechny hosty je restaurace umístěná přímo v budově www.restauracesalamoun.cz. Prostřednictvím recepce je možné dohodnou i podávání snídaní.

Na každém patře jsou k dispozici sdílené sprchy a toalety, vždy pro určitou část pokojů.

Samozřejmě, že pro ženy máme samostatně vyčleněné sprchy a toalety.

Současně nabízíme i další služby - nápojový automat, ale i prodej kávy, čaje, zapůjčení varné konvice na pokoj. Zapomenete ruční nebo toaletní potřeby? Nevadí, máme pro Vás připraven doplňkový prodej. Zároveň si u nás můžete i vyprat prádlo.

Parkování je možné podél budovy, nebo na bezplatném parkovišti vzdáleném cca 200m od budovy.

V rámci občanské vybavenosti je cca 300m od budovy umístěna prodejna Hruška s prodejem 7 dnů v týdnu.

Dalším velkým plusem naší ubytovny je její umístění - v bytové zástavbě se spoustou zeleně a zároveň cca 300m od zastávek tramvají a autobusů, kterými můžete vyrazit do všech ostravských částí. 

- DOV - Dolní oblast Vítkovice, Bold Tower - festivaly Colours of Ostrava, Beats For Love, ... (www.dolnivitkovice.cz) 10 - 15 min

- Centrum , Stodolní ul. -  10 -15 min (www.stodolni.cz)

- Forum Nová Karolína (www.forumnovakarolina.cz), Trojhalí - zajímavé akce (www.trojhali.cz) 10 min

- Pokud byste chtěli vyrazit na Slezskoostravský hrad, do ZOO, na sportovní klání typu Zlatá tretra, prohlídnou si Hornické museum, nebo jen tak v létě strávit den u hlučínského přírodního jezera Štěrkovna (140 ha s nejčistší vodou v kraji) či největšího přírodního koupaliště v části Ostrava-Vřesina, rádi Vám poradíme, jaké spoje MHD použít.

Výhodou je i nedaleký příjezd a sjezd silnice D1.

interiér  interiér  

interiér  interiér

interiér  interiér

koupelny  koupelny    

 pokoje  pokoje