info

Ubytovna šalanoun , levné ubytování v centru ostravy ! Děkujeme za Vaši návštěvu.

Free WiFi     V centru města Ostravy     Výhodné dlouhodobé ubytování     Hlídané parkoviště kamorovým systémem     Lednice     Levné ubytování     NonStop služba     Možnost praní     Restaurace v budově ubytovny     Tramvaj 100m od ubytovny    
TEL: 596 621 424         MAIL: info@ubytovnasalamoun.czUbytování

Ostravská ubytovna Šalamoun má celkovou kapacitu cca 100 lůžek rozdělených do dvou, tří či čtyřlůžkových pokojů. Kromě kuchyněk na jednotlivých podlažích ubytovny je zde možnost stravování přímo v objektu. Po domluvě je možné zajistit i snídaně. Ubytovna je připravena dobře posloužit jak ke krátkodobému pobytu sezónních pracovníků, tak i dlouhodobému ubytování v Ostravě.

Ubytovna Šalamoun nabízí nejlevnější ubytování v Ostravě, dobré podmínky pro parkování. Samozřejmostí pro hosty jsou bezplatné služby internetového připojení WIFI v celém objektu ubytovny. Mimo využití nápojového automatu dále nově nabízíme doplňový prodej a možnost zapůjčení varných konvic či ručníků a županů.

Ubytovna má vynikající polohu pro ubytování v Ostravě téměř v centru města cca 300 m od zastávek tramvají.

Ubytování je cca 500m od komkplexu Trojhalí a Nová-Karolína. Díky dobré dostupnosti jsou návštěvníci ubytovny cca do 10 min. chůze v areálu Dolní oblasti Vítkovice s věží Bolt Tower (pořádící mezinárodní festivaly jako "Colours of Ostrava" či "Beats For Love"). S využitížitím MHD jsou návštěvníci Ostravy cca do 5-10 minut nejen v samotném centru města, ale i na Slezsko-Ostravském hradu (kde je pořádána celeročně spousta kulturních akcí) či městském stadionu (pořádajícím např. "Zlatou tretru") i v Ostravar-aréně s nově vybudovanou krytou atletickou halou (pořádající celoročně nespočet koncertů a sporotních i jinýh kulturních akcí). Díky MHD doporučujeme návštěníkům v letních měsících i návštěvu největšího přírodního koupaliště ve střední Evropě.

Ubytování v Ostravě – centru je vhodné pro pracovníky provádějící výstavbu objektu RED House u OSSZ Ostrava (cca 200m), či výstavbu Nové vědecké knihovny „Černé kostky“ (cca 350m).

Navštivte Ostravu a přijďte se ubytovat k nám.

interiér  interiér  

interiér  interiér

interiér  interiér

koupelny  koupelny    

 pokoje  pokoje